Lampa Excimerowa

WPROWADZENIE


308 nm promieniowanie UV Eximer jest pojedynczym promieniem świetlnym używającym XeCl jako oświetlenia do indukowania komórek T apoptozy i poprawy syntezy pigmentów, które okazało się skuteczne w przypadku leczenia wielu chorób skórnych. Jest uważany za najbardziej skuteczny sposób w leczeniu bielactwa, łuszczycy i innych chorób skórnych z powodu doskonałej skuteczności, krótkiego czasu leczenia i niskiej ilości niepożądanych efektów.

Eximal Elite jest możliwy do selektywnego leczenia zmian chorobowych, nawet jeśli są rozległe, w zaledwie kilka sekund bez angażowania zdrowej skóry. Całkowite napromieniowanie jest zredukowane do minimum, łącząc świetne właściwości terapeutyczne tej fali z bezpieczeństwem fali ultrafioletowych. Kilkutygodniowe leczenie eliminuje objawy na kilka miesięcy. Leczenie jest bardzo dobrze tolerowane, bezbolesne i nie ma zbyt dużego wpływu na prace i aktywność społeczną pacjenta.

Mniejszy rozmiar systemu, mniejsza masa i łatwość w użyciu sprawiają, że jest bardziej elastyczny niż laser excimerowy. Stosunkowo niskie koszty nabycia i eksploatacji sprawiają, że jest zdecydowanie bardziej opłacalny.

TECHNOLOGIA


Lampa excimerowa (lub ekstraktu) jest źródłem światła ultrafioletowego, wytwarzanego przez spontaniczną emisję cząsteczek excimeru.

Źródło światła Excimer jest to cząstka składająca się z atomu Xe i atomu chloru w wyniku pola elektrycznego. Jako atom chloru może zaakceptować elektron z atomu Xe, obydwa atomy są aktywowane i połączone ze sobą niestabilnie, wytwarzając tym samym jednofazowe światło Eximeru.

eximal-techniczne-wyjasnienie

ZALETY URZĄDZENIA


Bezpieczeństwo

Leczenie zmian pojedynczą falą o długości 308 mm. Promień może być aplikowany bezpośrednio na zlokalizowane plamy i chronić zdrową, nieuszkodzoną skórę. Sugerowana dawka leczenia monochromatycznego światłem UVB nie ma skutków ubocznych i jest bezbolesna. Zabiegi są odpowiednie dla dzieci.


Brak materiałów eksploatacyjnych, wysoki poziom ROI

Niskie koszty nabycia i eksploatacji, bezobsługowa technologia. Brak materiałów eksploatacyjnych, żywotność lampy aż do 1500 godzin, nie potrzebuje gazu. Przenośny sprzęt, łatwy w transporcie.


Duża wielkość powierzchni terapeutycznej znacznie przyspiesza leczenie.

Obszar leczenia obejmuje pole 42mm x 61mm (8 masek fotograficznych dostępnych do dokładnego oczyszczania). Rozmiar powierzchni terapeutycznej sięga nawet do 25,62 cm2 pozwala na szybkie leczenie nawet dużych powierzchni zmienionych chorobowo.


Klinicznie sprawdzona skuteczność

Wysokoenergetyczne światło punktowe do wyboru. Maksymalna gęstość energii 4500mj/cm2 oraz zmienna dawka do wyboru. Wyniki widoczne po zaledwie kilku sesjach.


Inteligentne oprogramowanie

Intuicyjny interfejs użytkownika łatwy w obsłudze. Zintegrowane ustawienia MED (minimalna dawka rumieniowa) są wygodne i oszczędne, proste i niezawodne.

APLIKACJE I PORÓWNANIE


Bielactwo

CECHA NB UVB 308 NM EXCIMER LASER 308NM EXCIMER UV-LIGHT
Efekt Zwykły Oczywisty
Bezpieczeństwo Ze skutkami ubocznymi i
działaniami niepożądanymi
Bezpieczny
Czas Leczenia Kilka miesięcy 10 – 15 Zabiegów
Skuteczność
Leczenia
Niski poziom energii,
długi czas napromieniowania
Małe źródło światła,
krótki czas naświetlania
Regulowane duże źródło
światła, wysoka energia,
krótki czas naświetlania
Zastosowanie Silna fototoksyczność,
szkodliwa dla zdrowej
skóry
Pojedyncza długość fali, głębokie przenikanie, wysoka
efektywność, chroni zdrową skórę przed szkodliwym
promieniowaniem
Obszar Leczenia Nieodpowiednia dla
skóry twarzy oraz
zmarszczek
Odpowiednie dla skóry twarzy i zmarszczek
Materiały
eksploatacyjne
Materiały eksploatacyjne
są potrzebne w
niektórych obszarach
Potrzebne są materiały
eksploatacyjne
Brak materiałów
eksploatacyjnych


ŁUSZCZYCA

Wyniki badań: u 81% pacjentów uzyskano szybszą eliminację o ponad 74% w mniej niż 10 zabiegów; u 55% pacjentów uzyskano ponad 92% skuteczności w mniej niż 10 zabiegów.

EGZEMA

Dane kliniczne wykazują: pacjenci uzyskują 82,4% skutecznej dawki po 15-krotnym zabiegu, 67,9% po 10- krotnym zabiegu i ponad 41,9% po 5-krotnym zabiegu.

ŁYSIENIE RÓŻNE RODZAJE ZAPALENIA SKÓRY

ZDJĘCIA PRZED I PO Eximal zdjęcia przed i po zabiegu

OCENA KLINICZNA


Sprawozdanie kliniczne I

Drugi Wojskowy Uniwersytet Medyczny w Instytucie Chang Hai: to urządzenie jest szczególnie skuteczne w przypadku skóry typu III – IV i jest lepsze od innych podobnych urządzeń. Dane kliniczne są następujące:
OBSZAR PACJENT CZAS
LECZENIA
LECZENIE LECZENIE
DOCELOWE
SKUTECZNOŚĆ CAŁKOWITY
OBSZAR
SKUTECZNOŚCI
TWARZ I
SZYJA
14 20 1 5 7 92,9 %
KORPUS 10 20 0 5 4 90,0 %
KOŃCZYNY 5 17 1 2 1 80,0 %
CAŁOŚĆ 29 19,5 2 12 2 89,7 %


Eximal zdjęcia przed i po zabieguSprawozdanie kliniczne II

Trzeci Wojskowy uniwersytet Medyczny w Instytucie Szpitala Xinon: to urządzenie jest bardzo skuteczne w przypadku trwałego bielactwa. Poprawa uszkodzonych pigmentów jest przyśpieszona w krótkim cyklu leczenia bez żadnych komplikacji i efektów ubocznych. Dane kliniczne są następujące:
OBSZAR PACJENT CZAS
LECZENIA
LECZENIE LECZENIE
DOCELOWE
SKUTECZNOŚĆ CAŁKOWITY
OBSZAR
SKUTECZNOŚCI
TWARZ I
SZYJA
20 13 6 5 8 95,9 %
KORPUS 4 20 1 1 2 100 %
KOŃCZYNY 6 37 2 1 1 66,7 %
CAŁOŚĆ 30 23,5 9 8 11 87.2 %


Eximal zdjęcia przed i po zabiegu

system-eximerowy-eximal-elite

PARAMETRY TECHNICZNE


 • Źródło światła: XeCl Excimer light
 • Długość fali: 308 ± 2nm
 • Gęstość energii: 50 – 4500 mj/cm2
 • Ograniczenie gęstości mocy: 50 mW / cm2
 • Rozmiar promienia: 25.62 cm2 (4.2 cm x 6.1 cm)
 • Wysokoenergetyczny reflektor: Klosz na światło dzienne: 0.8 cm2 (Ø10)
 • Pojedynczy czas napromieniowania: 1 s – 90 s
 • Ekspozycja: Ekran dotykowy 10.4 – calowy
 • Waga: 35 kg
 • Wymiary: 496 mm x 470 mm x 325 mm

Shenzhen GSD Tech Co. Ltd. jest wiodącym producentem zaawansowanych urządzeń estetycznych i medycznych, łącząc w sobie badania, produkcję, dystrybucję i serwis z własnymi patentami. Jest zgodny z międzynarodowa normą w zakresie technologii, wprowadzając stale innowacyjne koncepcje od RF do HIFU, od IPL do laserów diodowych, erbowych laserów frakcyjnych, światło eximerowe i lasery pico. Urządzenia są zgodne z surowymi normami FDA, Medical CE, ISO 13485, ISO9001, GSD produkty obejmują ponad 120 krajów i regionów.Urządzenie posiada certyfikat medyczny

Dożywotnia gwarancja na głowice!

excimer-eximal-elite

REKOMENDACJA PROF. ANDRZEJA KASZUBY


Urządzenie oferowane jest wraz ze szkoleniem potwierdzonym certyfikatem oraz 24-miesięczną gwarancją. Szkolenie odbywa się pod patronatem Pana Profesora Andrzeja Kaszuby w Klinice Urody w Łodzi, który rekomenduje oferowany przez nas sprzęt oraz poleca nas jako godnego partnera biznesowego.

Unimedic_rekomendacja_excimer

ZAPYTAJ O CENĘ


ZADZWOŃ
+48 501 636 844


lub skorzystaj z formularza kontaktowego
oddzwonimy w ciągu 24 godzin (dni robocze).

  INFORMACJA HANDLOWA


  unimedic
  UniMedic s.c.
  ul. św. Leonarda 1
  25-311 Kielce
  Radosław Stasiak
  tel.: +48 501 636 844
  radoslaw.stasiak@unimedic.pl