HIFU


High Intensity Focused Ultrasound

HIFU Nieinwazyjny (chirurgiczny) lifting. Urządzenie działa profilaktycznie przeciwstarzeniowo, zmniejsza powstające wraz z wiekiem zwiotczenia skórne. W zabiegach na twarz można zauważyć wyraźne uniesienie górnych powiek, dzięki czemu skóra nabiera odświeżonego, młodszego wyglądu.

hifu-ultraheral

PRZED I PO TERAPII


hifu-efekty-przed-i-po

JAK TO DZIAŁA


HIFU to niechirurgiczny lifting twarzy, wykorzystujący ultradźwięki. Zaletą urządzenia jest to, że nie uszkadza z zewnątrz skóry, dzięki czemu nie ma konieczności rekonwalescencji i szybko można wrócić do codziennych obowiązków.

jak-dziala-ultheral-hifu

BEZ TOKSYN CZY IGIEŁ


W przeciwieństwie do laserów, chirurgii i innych technologii, nieinwazyjna metoda HIFU omija powierzchnię skóry, zapewniając odpowiednią ilość energii ultradźwiękowej na odpowiedniej głębokości i w odpowiedniej temperaturze. Energia ta, wyzwala naturalne reakcje pod powierzchnią skóry, uruchamiając proces regeneracji, który w naturalny i bezpieczny sposób inicjuje produkcję nowego, lepszego kolagenu.

BEZ REKONWALESCENCJI
NATURALNE REZULTATY


Pierwsze efekty napięcia i wygładzenia skóry mogą być widoczny tuż po zabiegu ale właściwe rezultaty pojawiają się po 2 lub 3 miesiącach, gdy nowy kolagen powoduje poprawę naprężenia skóry na szyi, podbródku i czole. Chociaż HIFU nie powiela rezultatów liftingu, jest to kliniczna, nieinwazyjna alternatywa dla osób niegotowych do zabiegu chirurgicznego, a nawet może być opcją dla pacjentów, którzy chcą poszerzyć efekt chirurgii plastycznej.

NIEINWAZYJNY LIFTING


Technologia HIFU jest jedyną nieinwazyjną procedurą, zatwierdzoną przez FDA, podnoszącą skórę na szyi, pod brodą i na czole, a także na dekolcie. HIFU może pomóc Ci osiągnąć świeższy, bardziej młodzieńczy wygląd od czoła po klatkę piersiową!

nieinwazyjny lifting

BEZPIECZNE FALE ULTRADŹWIĘKOWE
BEZINWAZYJNY LIFTING


HIFU opiera się na terapii ultradźwiękowej, aby uzyskać działanie wspomagające wzrost kolagenu.

Bezpieczna fala ultradźwiękowa wykorzystywana jest w dziedzinie medycyny od ponad 50 lat, a technologia HIFU została uznana za bezpieczną i skuteczną w badaniach klinicznych oraz w ponad tysiącach kuracji na całym świecie.

CZYM HIFU RÓŻNI SIĘ OD TERAPII LASEREM


HIFU wykorzystuje sprawdzone ultrasonografy energii dźwiękowej, które mają unikalne właściwości, pozwala to ominąć powierzchnię skóry. Fala akustyczna stymuluje tkanki do regeneracji. Następuje proces odbudowy nowych, zdrowych komórek i włókien kolagenowych

hifu-a-laser
hifu-wiazka

W przeciwieństwie do zabiegów RF, laserowych i chirurgicznych, mikro-igłowych urządzeń, Ulthera HIFU omija powierzchnię skóry, zapewniając odpowiednią falę, na odpowiednią głębokość przy odpowiedniej temperaturze, pobudzając generacje kolagenu pod skórą. Jeden zabieg to gładsza i młodsza skóra, efekt utrzymuje się od 2 do 3 lat.

a) PRZYWRACANIE JĘDRNOŚCI I EFEKT WYGŁADZENIA SKÓRY
1.5 mm Kartridże mogą dostarczać energię ultradźwiękową do górnej warstwy skóry właściwej, powodując wybielanie skóry, zmniejszenie się porów oraz usuwanie trądziku

b) PRZYWRACANIE JĘDRNOŚCI GĘSTOŚCI SKÓRY
3.0 mm Kartridże mogą dostarczać energię ultradźwiękową do głębokiej warstwy skóry właściwej, co prowadzi do przemodelowania kolagenu i usuwania zmarszczek

c) NATYCHMIASTOWY EFEKT LIFTINGU SKÓRY
4.5mm Kartridże mogą dostarczać energię ultradźwiękową do warstwy SMAS, co prowadzi do liftingu czoła, podbródka jak również napięcia skóry szyi i klatki piersiowej.

d) ROZBIJANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ
8,0mm Kartridże mogą dostarczać energię ultradźwiękową do warstwy tkanki tłuszczowej, prowadząc do rozpadu adipocytów, w efekcie miejscowego odchudzania.

e) ROZBIJANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ
13,0mm Kartridże mogą dostarczać energię ultradźwiękową do warstwy tkanki tłuszczowej, prowadząc do rozpadu adipocytów, w efekcie miejscowego odchudzania.

DANE TECHNICZNE


Moc wyjściowa 5-30j (0.1j/step)
Rozstaw 1.0-10mm(0.5J/STEP)
Odległość ogniskowania 8.0-25mm(1.0j/STEP)
Przetwornik(przekaźnik ) DS-4.5mm
DS-3.0mm
DS-1.5mm
Moc 160W
Napięcie wejściowe AC98-250v,50HZ/60HZ
Wymiary opakowania 38*54*30mm
Waga netto 15 kg
Temperatura pracy +15°C ~ +30°C
Temperatura przechowywania -20°C~+55°C
Wilgotność względna ≤80%
Ciśnienie atmosferyczne 86kPa ~106kPa


Urządzenie posiada certyfikat medyczny

ZAPYTAJ O CENĘ


ZADZWOŃ
+48 501 636 844


lub skorzystaj z formularza kontaktowego
oddzwonimy w ciągu 24 godzin (dni robocze).

  INFORMACJA HANDLOWA


  unimedic
  UniMedic s.c.
  ul. św. Leonarda 1
  25-311 Kielce
  Radosław Stasiak
  tel.: +48 501 636 844
  radoslaw.stasiak@unimedic.pl